Copywriter / Scenarzysta [Poland]

W EY Polska ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Niezależnie od tego, który z działów wybierzesz, odegrasz istotną rolę wspierając globalny rozwój naszych usług. Zespół Creative Services to jedyna taka agencja w EY Polska, którą cechuje nietuzinkowe podejście do projektów realizowanych w zgodzie ze światowymi trendami designu. Świadczymy usługi kreatywne dla szeroko rozumianego Doradztwa Biznesowego i Marketingu. Dzięki naszym Klientom codziennie stawiamy czoła ciekawym wyzwaniom, dzięki którym stale poszerzamy nasze kompetencje.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie koncepcyjne projektów, zarówno przy produkcji video jak i live
  • Tworzenie scenariuszy, harmonogramów oraz kompletowanie materiałów potrzebnych do finalizacji postprodukcji
  • Uczestnictwo na planach zdjęciowych
  • Współpraca z zespołem postprodukcyjnym
  • Współpraca z zespołem projektowym nad wypracowywaniem koncepcji kreatywnych
  • Wsparcie copywriterskie przy tworzeniu kampanii i materiałów marketingowych
  • Tworzenie i redagowanie tekstów kampanii zewnętrznych, a także materiałów wewnętrznych
  • Prezentowanie swoich pomysłów przed Klientami

Nasze wymagania:

  • Około 3-5 lata doświadczenia związanego z tworzeniem scenariuszy i harmonogramów pod realizację video i bezpośrednią pracą na planie filmowym, doświadczenia w pracy z tekstem
  • Lekkie pióro przy tworzeniu scenariuszy dla krótkich form video
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i koncepcji filmów na potrzeby klientów wewnętrznych (video korporacyjne, employer branding, filmy produktowe, zaproszenia, czy scenariusze pod animacje)
  • Nadzór nad realizacją scenariusza na planie filmowym
  • Kreatywność, znajomości najnowszych trendów w zakresie projektów audiowizualnych i tworzenia kampanii
  • Komunikatywności oraz umiejętności budowania relacji oraz współpracy w zespole
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Otwartości na ciągłe zdobywanie i przekazywanie wiedzy
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Mile widziane:
    • Kompetencje z zakresu tworzenie storyboardów
    • Znajomość rynku doradczego

To Oferujemy:

  • Możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów.
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online.
  • Learning Fridays - spośród puli dostępnych szkoleń wybierasz te, w których chcesz wziąć udział.
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie.
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School.
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY.
  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania.
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer/telefon) – nasz służbowy iphone jest z nieograniczonym pakietem internetu.
  • Program benefitów EY Care&Wellness: masaże, bilety, karty sportowe, ubezpieczenie na życie – mamy zbyt wiele benefitów (dostępnych online i offline) by zmieściły się w tym ogłoszeniu.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال