Értékesítő munkatárs (Szeged) [Hungary]

Az eMAG Magyarország Kft. Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb webáruháza személyesen is várja ügyfeleit üzleteinkben, így a vásárlók nem csak online, hanem személyesen is megtekinthetik kínálatainkat.

Ha szereted a pörgést, és arra vágysz, hogy egy igazán jó hangulatú csapat tagja lehess, mindenképp olvasd el ezt a lehetőséget, hiszen több üzletünkbe is új kollégákat keresünk:

Értékesítő

pozícióba

Napi feladataid a következők lesznek:

· Ügyfelekkel való kommunikáció, vásárlói igények felmérése;

· Betanítást követően termékismerettel rendelkezel majd, melynek használatával szakértelemmel tudod majd kiszolgálni vásárlóinkat;

· Termékek és szolgáltatások értékesítési folyamatainak lebonyolítása;

· Pénztár magabiztos kezelése.

Te vagy csapatunk új tagja, ha:

· Érdeklődsz a technikai eszközök és újdonságok iránt;

· Segítőkész, ügyfélközpontú hozzáállás jellemez;

· Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni;

· Befejezett középiskolai tanulmányokkal rendelkezel;

· Felhasználói szinten ismered az MS Office programokat.

Előny:

· Szereztél már némi tapasztalatot hasonló munkakörben.

Ha nincs ilyen tapasztalatod akkor se habozz a jelentkezéssel, mert PÁLYAKEZDŐ kollégák jelentkezését is várjuk!

Miért lehet ez vonzó számodra?

· Alapbéren felül cafetériára és jól működő bónusz rendszerre számíthatsz;

· Számos egyéb kedvezményben részesülsz majd;

· Fejlődési lehetőséget kínálunk minden munkavállalónknak;

· Egy olyan csapat tagja lehetsz, akikkel minden nap öröm dolgozni!

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Tapasztalat:

  • kereskedelem: 1 év (Preferált)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال